FAQ Group: O fotowoltaice

Jaką żywotność mają systemy fotowoltaiczne ?

Dobrze zaprojektowany system fotowoltaiczny, przy dopracowanej instalacji i utrzymywany według instrukcji specjalistów z Enerlogy Group Sp. z o.o. będzie działał bezproblemowo przez ponad 20 lat. Najlepszym sposobem zapewnienia i przedłużenia żywotności i jest prawidłowa konserwacja. Doświadczenie pokazuje, że większość problemów występuje z powodu złej lub niedbałej instalacji systemu.

Co to jest fotowoltaika ?

Słowo “fotowoltaika” pomaga wyjaśnić, w jaki sposób funkcjonują technologie fotowoltaiczne lub słoneczne i elektryczne. Słowo to, oznacza światło, oraz wolt. Zatem fotowoltaikę można przetłumaczyć jako elektryczność świetlną.

Ile można zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

Kwota, jaką możesz zaoszczędzić, będzie się różnić w zależności od Twojego domu. Rozmiar twojego systemu energii słonecznej, jego ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Biorąc to pod uwagę, energia słoneczna jest niedrogą i realną opcją dla wielu ludzi. Koszt energii słonecznej spada każdego roku, co ułatwia większości ludziom oszczędzanie pieniędzy dzięki panelom słonecznym. Jeśli nadal nie …

Ile można zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Read More »