Enerlogy Group – Twój prąd ze słońca!

Enerlogy Group

Polska marka PV

O firmie

Enerlogy Group

Budowane przez lata doświadczenie i wykwalifikowany zespół specjalistów pozwalają nam na świadczenie najwyższej jakości usług dla nawet najbardziej wymagających klientów – osób indywidualnych i przedsiębiorców.

Zainstalowana moc fotowoltaiczna

0 kWp

Wyprodukowana energia

0 MWh

Oszczędności gospodarstwa domowego rocznie

0 PLN

Zadowolonych klientów

0 %
Profesjonalne wsparcie i produkty najwyższej jakości!

Celem Enerlogy Group jest wsparcie klientów w ciągu całego procesu budowy przydomowej instalacji fotowoltaicznej.

Proponujemy Państwu profesjonalne usługi doradcze w zakresie wyboru najbardziej korzystnych i efektywnych rozwiązań oraz planowaniu umiejscowienia inwestycji, a także zajmujemy się montażem i uruchomieniem instalacji.

Dodatkowo pomagamy w wypełnieniu formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania na fotowoltaikę w programach rządowych.

Na życzenie klienta oferujemy także pakiety usług dodatkowych, w tym stały monitoring instalacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Enerlogy Group


Panele fotowoltaiczne


Instalacje fotowoltaiczne

Dzięki współpracy wyłącznie ze znanymi i zaufanym producentami paneli i elementów instalacji fotowoltaicznych, możemy zapewnić najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów.

Taka polityka firmy, którą przyjęliśmy już na samym początku działalności pozwala nam zagwarantować wysoką skuteczność i wydajność oraz niską awaryjność instalacji przez długie lata.

Naszym klientom możemy zaproponować długie okresy gwarancyjne dochodzące do 15 lat na wady techniczne i do 25 lat na wydajność paneli.

Grono zadowolonych klientów potwierdzających pewność naszej gwarancji liczy już setki osób.

Fotowoltaika w całej Polsce

Enerlogy Group

Enerlogy Group to firma o zasięgu ogólnokrajowym, a nasi specjaliści świadczą swoje usługi na terenie całej Polski.  Nasze przedstawicielstwa można znaleźć między innymi na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego , śląskiego i małopolskiego. Szeroki zakres działalności daje nam wszechstronne doświadczenie, które łączymy z bieżącym śledzeniem światowych trendów w celu nieustannego podnoszenia jakości naszych usług.

Jako dystrybutor paneli fotowoltaicznych firma Enerlogy Group bardzo dba o nowoczesność i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Istotnym elementem naszych projektów jest też ich wygląd powiązany z systemami mocowań. Dlatego przygotowujemy zaczepy i systemy mocowań specjalnie z myślą o konkretnym projekcie. Gdy projekt na to pozwala, korzystamy też z rozwiązań już dostępnych na rynku. Jak przystało na nową branżę, pojawia się w niej bowiem wiele nowych, twórczych rozwiązań i innowacji.

Energia fotowoltaiczna i jej produkcja jest bardzo młodą dziedziną gospodarki, a panele słoneczne dopiero zyskują w Polsce popularność. Ich cena zwraca się w wyniku oszczędności w zakupie energii elektrycznej. W systemach zintegrowanych z budynkami istotne znaczenie mają też izolacja energetyczna i termiczna, funkcja grzania pomieszczeń, a także izolacja akustyczna

Współpracujemy z producentami marek

Enerlogy Group

Finansowanie fotowoltaiki

Ze względu na długoletnią współprace z wieloma podmiotami finansowymi, w swojej ofercie posiadamy wiele produktów finansowych (leasingi, kredyty) a wszystko to, dopasowujemy do państwa potrzeb.

Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom bardzo dogodne warunki ratalne rozpoczynające się od 0.25% miesięcznie (3% w skali roku)

Finansowanie załatwiamy zwykle od ręki, na dogodnych dla Państwa warunkach, sięgające okresu nawet 10 lat.

Zamieniając wzrastającą płatność za energię elektryczną, na dogodny system ratalny, zyskujemy zmniejszone koszty gospodarstwa domowego i własną elektrownie słoneczną, która średnio po 4-5 latach generuje już czysty zysk. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań jakie możemy zafundować sobie i swoim bliskim dbając o ekonomie domowych finansów, czyste powietrze i przyszłość naszej planety.

Dołączając do grona EKO konsumentów i inwestując w technologię przyszłości robisz ogromny krok do przodu.

Wszystkim naszym klientom dziękujemy za zaufanie!