Enerlogy Group – Twój prąd ze słońca!

 

Budowane przez lata doświadczenie i wykwalifikowany zespół specjalistów pozwalają nam na świadczenie najwyższej jakości usług dla nawet najbardziej wymagających klientów – osób indywidualnych i przedsiębiorców.

Profesjonalne wsparcie i produkty najwyższej jakości

Celem Enerlogy Group jest wsparcie klientów w ciągu całego procesu budowy przydomowej instalacji fotowoltaicznej. Proponujemy Państwu profesjonalne usługi doradcze w zakresie wyboru najbardziej korzystnych i efektywnych rozwiązań oraz planowaniu umiejscowienia inwestycji, a także zajmujemy się montażem i uruchomieniem instalacji. Dodatkowo pomagamy w wypełnieniu formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania na fotowoltaikę w programach rządowych. Na życzenie klienta oferujemy także pakiety usług dodatkowych, w tym stały monitoring instalacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Panele fotowoltaiczne
  • Instalacje fotowoltaiczne.

Dzięki współpracy wyłącznie ze znanymi i zaufanym producentami paneli i elementów instalacji fotowoltaicznych, możemy zapewnić najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Taka polityka firmy, którą przyjęliśmy już na samym początku działalności pozwala nam zagwarantować wysoką skuteczność i wydajność oraz niską awaryjność instalacji przez długie lata.

Naszym klientom możemy zaproponować długie okresy gwarancyjne dochodzące do 15 lat na wady techniczne i do 25 lat na wydajność paneli. Grono zadowolonych klientów potwierdzających pewność naszej gwarancji liczy już setki osób.

Fotowoltaika w całej Polsce

Enerlogy Group to firma o zasięgu ogólnokrajowym, a nasi specjaliści świadczą swoje usługi na terenie całej Polski. Nasze przedstawicielstwa można znaleźć między innymi na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego , śląskiego i małopolskiego. Szeroki zakres działalności daje nam wszechstronne doświadczenie, które łączymy z bieżącym śledzeniem światowych trendów w celu nieustannego podnoszenia jakości naszych usług.

Jako dystrybutor paneli fotowoltaicznych firma Enerlogy Group bardzo dba o nowoczesność i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Istotnym elementem naszych projektów jest też ich wygląd powiązany z systemami mocowań. Dlatego przygotowujemy zaczepy i systemy mocowań specjalnie z myślą o konkretnym projekcie. Gdy projekt na to pozwala, korzystamy też z rozwiązań już dostępnych na rynku. Jak przystało na nową branżę, pojawia się w niej bowiem wiele nowych, twórczych rozwiązań i innowacji.

Energia fotowoltaiczna i jej produkcja jest bardzo młodą dziedziną gospodarki, a panele słoneczne dopiero zyskują w Polsce popularność. Ich cena zwraca się w wyniku oszczędności w zakupie energii elektrycznej. W systemach zintegrowanych z budynkami istotne znaczenie mają też izolacja energetyczna i termiczna, funkcja grzania pomieszczeń, a także izolacja akustyczna.